Stavba minigolfu na mieru

Stavba minigolfu na mieru – splňte si sen o perfektnom minigolfe!

Vitajte na stránke gamegolf.sk, kde sa váš sen o vlastnom minigolfovom ihrisku stáva realitou! Ponúkame profesionálnu stavbu minigolfových ihrísk, ktoré zaujmú nielen svojím dizajnom, ale aj kvalitou a funkčnosťou. Či už plánujete minigolf, alebo akýkoľvek z 21 druhov  adventure golfu, sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť unikátne ihrisko presne podľa vašich predstáv.

Prečo si na stavbu minigolfu vybrať nás?

Vyberáte si medzi viacerými spoločnosťami? Nech sa páči, ponúkame vám niekoľko benefitov, ktoré získate iba so spoluprácou s nami!

Naša viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti stavby minigolfových a dveventure golfových ihrísk nám umožňujú ponúknuť vám komplexné riešenia od návrhu až po realizáciu. Každý projekt je pre nás výzvou, ktorú radi prijmeme a premeníme na skutočnosť.

Každá naša stavba minigolfu, alebo adventure golfu je jedinečná. Navrhujeme ju s ohľadom na vaše požiadavky, priestorové možnosti a tematické preferencie. Od klasických ihrísk až po tie najextravagantnejšie – u nás nájdete všetko.

Používame len tie najkvalitnejšie exteriérové a interiérové doplnky a materiály, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť ihriska. Naše golfové dráhy sú navrhnuté tak, aby odolávali poveternostným podmienkam a zároveň poskytovali skvelý herný zážitok.

Ku každému projektu, akým je stavba minigolfu ponúkame aj servisné služby, údržbu a poradenstvo. Sme tu pre vás aj po dokončení projektu, aby sme zabezpečili, že vaše ihrisko zostane v perfektnom stave.

Ako prebieha stavba minigolfu?

Každý projekt stavby minigolfu prebieha v niekoľkých krokoch. Prvým je konzultácia a návrh, kde si vypočujeme vaše predstavy a požiadavky. Na základe toho pripravíme návrh, ktorý bude reflektovať vaše želania a možnosti.

Po schválení návrhu začíname s podrobným plánovaním a prípravou stavby. Zabezpečíme všetky potrebné výkresy, vizualizácie a pripravíme miesto pre realizáciu projektu.

Nasleduje realizácia projektu. Samotná stavba prebieha v niekoľkých fázach – od prípravy terénu, cez inštaláciu dráh až po finálne úpravy a dekorácie. Každý krok je starostlivo monitorovaný našimi odborníkmi.

Po dokončení stavby vás oboznámime s prevádzkou ihriska a poskytneme vám všetky potrebné informácie o údržbe. V prípade potreby sme k dispozícii na pravidelnú údržbu a opravy.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o stavbu minigolfu, neváhajte nás kontaktovať. Sme pripravení odpovedať na všetky vaše otázky a začať s vami pracovať na vytvorení ihriska, ktoré bude baviť a tešiť všetkých návštevníkov.

Naša firma je tu pre vás, aby premenila váš sen na skutočnosť. Tešíme sa na spoluprácu!

Nákupný košík
Návrat hore